اتصال جهرم به شبکه ریلی کشور

اتصال جهرم به شبکه ریلی کشور

رئیس کمیسیون عمران مجلس، ضمن تشریح اقداماتی که در جهت بهسازی راه های حوزه انتخابیه خود انجام داده است از اتصال جهرم به شبکه ریلی کشور در محور شیراز-عسلویه-بوشهر خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضائی کوچی در بیان اقداماتی که در جهت بهسازی راه های حوزه انتخابیه خود انجام داده است، گفت: هم اکنون در حال تکمیل کریدور محور تهران-اصفهان-شیراز-بندرعباس هستیم که از شهرهای جهرم و خفر می گذرد و برخی نقاط آن نیاز به اصلاح دارد کما اینکه لازم است در شهرهای این مسیر بلوار، تقاطع غیرهمسطح، زیرگذر و روگذر ایجاد کرده و روشنایی نصب کنیم.

نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این منطقه یک کریدور از شرق به غرب در مسیر کرمان-فسا-جهرم-قیر-کارزین-عسلویه وجود دارد که هم از جهرم به سمت فسا و هم از جهرم به سمت قیر و کارزین در حال تکمیل این جاده ها هستیم.

وی تصریح کرد: تبدیل جاده جهرم به لار به اتوبان و چهار بانده کردن این مسیر از دیگراقداماتی است که در حال انجام است، همچنین جاده جدیدی که فاصله جهرم تا عسلویه را به 250 کیلومتر کاهش می دهد، احداث کردیم که برای 20درصد انتهای آن یک مسیر جدیدی در محور جهرم-خوی-لامرد-عسلویه تعریف کردیم که تاثیر بسزایی در اقتصاد جهرم خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: اتصال به شبکه ریلی کشور از جهرم به راه آهن شیراز-عسلویه و شیراز-بوشهر از دیگر پروژه های در حال اجرا در این منطقه است که خطوط قطعه دوم آن هشتم بهمن ماه باز شده و کلنگ زنی خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه راه های روستایی این منطقه، تاکید کرد: تعدادی از روستاها نیاز به جاده دسترسی داشته و برخی راه های روستایی نیز باید آسفالت می شدند یا پل های آنها باید تعریض شود که توسط بنیاد مسکن در حال انجام است تا مشکل تردد ساکنان این روستاها حل شود.

  منبع: شبکه خبری تحلیلی صنعت حمل و نقل تین نیوز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 19 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.