بیست‌ و سومین مرکز کشور به شبکه ریلی متصل شد

معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل با بیان اینکه برای سال جاری چهار پروژه ریلی در برنامه داریم و با حمایت های صورت گرفته تا الان دو مورد را به افتتاح رساندیم، گفت: با افتتاح راه آهن همدان - سنندج بیست وسومین مرکز کشور را به شبکه ریلی متصل کردیم. به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، عباس خطیبی در نشست خبری با بیان اینکه با یک برنامه ریزی مدون در راستای تکالیفی که بر عهده ما قرار داده شده برنامه داریم، گفت: برای سال جاری چهار پروژه ریلی در برنامه داریم و با حمایت های صورت گرفته تا الان دو مورد را به افتتاح رساندیم. پروژه های ریلی با توجه به حجم عملیات اجرایی و زیرساخت های فنی، متفاوت با پروژه های دیگر هستند. وی با بیان اینکه افتتاح دو پروژه ریلی در یک سال کاری مهم است، گفت: با افتتاح راه آهن همدان - سنندج بیست وسومین مرکز کشور را به شبکه ریلی متصل کردیم و در تلاش هستیم با برخی از صنایع ارتباط گرفته تا باعث شویم که شبکه ریلی کشور در جابه جایی بار نقش خود را ایفا کند. معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل اظهار کرد: ما برای ساخت ۱۵۱ کیلومتر این مسیر ریلی، اراضی ملی در اختیار نداشتیم؛ عبور از این مسیر برای اینکه برای مردم هم مشکلی ایجاد نکند کار دشواری بود و از این رو ۷۵ دستگاه پل و تقاطع در مسیر قرار گرفته است. خطیبی خاطرنشان کرد: از برنامه های سال جاری، تا کنون ۱۹۵ کیلومتر از ۴۰۷ کیلومتر مسیر ریلی برنامه ریزی شده به بهره برداری رسیده است و اگر با منابعی که در اختیارمان قرار می گیرد بتوانیم ۴۰۷ کیلومتر را تکمیل کنیم، کار بزرگی انجام داده ایم.

معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل با بیان اینکه برای سال جاری چهار پروژه ریلی در برنامه داریم و با حمایت های صورت گرفته تا الان دو مورد را به افتتاح رساندیم، گفت: با افتتاح راه آهن همدان – سنندج بیست وسومین مرکز کشور را به شبکه ریلی متصل کردیم.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، عباس خطیبی در نشست خبری با بیان اینکه با یک برنامه ریزی مدون در راستای تکالیفی که بر عهده ما قرار داده شده برنامه داریم، گفت: برای سال جاری چهار پروژه ریلی در برنامه داریم و با حمایت های صورت گرفته تا الان دو مورد را به افتتاح رساندیم. پروژه های ریلی با توجه به حجم عملیات اجرایی و زیرساخت های فنی، متفاوت با پروژه های دیگر هستند.

وی با بیان اینکه افتتاح دو پروژه ریلی در یک سال کاری مهم است، گفت: با افتتاح راه آهن همدان – سنندج بیست وسومین مرکز کشور را به شبکه ریلی متصل کردیم و در تلاش هستیم با برخی از صنایع ارتباط گرفته تا باعث شویم که شبکه ریلی کشور در جابه جایی بار نقش خود را ایفا کند.

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل اظهار کرد: ما برای ساخت ۱۵۱ کیلومتر این مسیر ریلی، اراضی ملی در اختیار نداشتیم؛ عبور از این مسیر برای اینکه برای مردم هم مشکلی ایجاد نکند کار دشواری بود و از این رو ۷۵ دستگاه پل و تقاطع در مسیر قرار گرفته است.

خطیبی خاطرنشان کرد: از برنامه های سال جاری، تا کنون ۱۹۵ کیلومتر از ۴۰۷ کیلومتر مسیر ریلی برنامه ریزی شده به بهره برداری رسیده است و اگر با منابعی که در اختیارمان قرار می گیرد بتوانیم ۴۰۷ کیلومتر را تکمیل کنیم، کار بزرگی انجام داده ایم.

 

منبع:شبکه خبری تحلیلی صنعت حمل و نقل تین نیوز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.